Jak wybrać firmę detektywistyczną?

 • Brak Ceny
 • Data publikacji: 25/03/2020
  • Łódź, łódzkie, Polska

Po deregulacji zawodu detektywa nastąpiło zalanie rynku osobami, które po odbyciu kursu i spełnieniu kilku wymogów (zaświadczenie o niekaralności, badania lekarskie, psychotesty, średnie wykształcenie) uzyskiwały tytuł : prywatnego detektywa.
Zarówno mi osobiście jak i wielu moim znajomym znane są lub były osoby (obu płci), które jeszcze nie tak dawno handlowały pietruszką na targowisku, a teraz z dumą piszą o swoim doświadczeniu w prowadzeniu spraw rozwodowych lub innych.
Pośród w/w osób są jeszcze takie, które po uzyskaniu licencji detektywa nie dokonały obowiązkowego wpisu do MSWiA oraz zawodowego i również obowiązkowego ubezpieczenia od OC. No cóż... .
W jaki sposób pośród tysięcy amatorów i osób nie mogących de facto świadczyć usług detektywistycznych wybrać osoby mogące swoich Klientów reprezentować z sądzie?Ludzi z doświadczeniem nabytym w pracy w służbach?
Po pierwsze sprawdź czy Twój detektyw posiada licencję.
Po drugie umów się z nim w siedzibie jego firmy.
Po trzecie sprawdź na stronach MSWiA czy Twój detektyw posiada wpis do ewidencji.
Po czwarte poszukaj opinii na jego/jej temat w sieci.
Te cztery proste kroki pozwolą wyeliminować osoby nieuczciwe i osoby z brakiem doświadczenia.
Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką detektywistyczną zapraszamy do lektury https://topdetektyw.pl/blog/uwaga-pseudo-detektywow-naciagaczy-czyli-poszukuje-detektywa/

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"


Powiązane Ogłoszenia

 • CASUS Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych

  CASUS Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych

  Usługi prawne Warszawa (mazowieckie) 23/06/2020 Brak Ceny

  CASUS Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych to firma z 12-letnim stażem, która pomoże Tobie w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli, w uzyskaniu odszkodowania za wypadek przy pracy czy śmierć bliskiej osoby. Nasz zespół tworzą fachowcy z bogatym d...

 • AgresLex Jak ogłosić upadłość? Sprawdź!

  AgresLex Jak ogłosić upadłość? Sprawdź!

  Usługi prawne Warszawa (mazowieckie) 22/04/2020 Brak Ceny

  Masz problemy ze spłatą zobowiązań? Skorzystaj z pomocy specjalistów od oddłużania. Skontaktuj się z nami, uzyskaj poradę specjalistów. Zyskaj spokój i równowagę finansową.

 • Windykacja zagraniczna - cała UE

  Windykacja zagraniczna - cała UE

  Usługi prawne Kraków (małopolskie) 22/04/2020 Brak Ceny

  Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris zapewnia kompleksową obsługę w zakresie windykacji zagranicznej. Nasz zasięg terytorialny obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej. Oferujemy pomoc osobom prywatnym jak i firmom z całej Polski, które borykają...